“MUĞLA CAN ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU” İLETİŞİM: 0549 715 69 09 – 0252 214 03 51

KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR……
1-Temel Eğitim Kurslarımız;
TEMEL EĞİTİM  (İlk defa özel güvenlik kursu)  SİLAHLI – SİLAHSIZ KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR…
         Kursumuza Kayıt olanların kursları En Geç;  27 HAZİRAN -19 TEMMUZ   2024 tarihleri arasında  Hafta içi her gün  saat :  09:00-16:00 arasında verilecektir.  YETERLİ SAYIYA ULAŞIRSAK BU TARİHDEN ÖNCEDE KURSU BAŞLATABİLİRİZ. Kurs açılış tarihleri kayıtlı öğrencelerimize mesajla bildirilecektir.

    Bu guruplara dahil olmak için 27 Haziran 2024 tarihine kadar kayıtta istenilen evraklarınızı bir an önce  tamamlayarak kursa başvurmanızı önemle hatırlatırız. İsenilen evraklardan E-Devlet sisteminde bulunanlar (Diploma, İkamet belgesi, sabıka kaydı ve Hastane Randevsu ) tarafımızdan alınarak sizlere gerekli destek verilmektedir. 
Sağlık raporunu 182′den veya MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi üzerinden)  SAĞLIK KURULU ERİŞKİN  Polikiliniğinden adınıza randevu alarak  sağlık muayenenizi tamamlayıp, sağlık raporunuzu alarak  kurs başlama tarihinden önce  kursa teslim etmeniz gerekmekteri. Randevular 15 gün  sonrasına veriliyor. onun için biran önce randevu alarak, rapor almanızı önemle tavsiye ederiz… HER HANGİ BİR SAĞLIK PROBLEMİNİZ YOKSA; SAĞLIK RAPORUNU KURSDAN SONRA   VEYA KİMLİK ÇIKARIRKENDE ALABİLİRSİNİZ….
BU DÖNEM KURS ALANLAR 25 AĞUSTOS  2024 TARİHİNDE YAPILACAK SINAVA GİRECKTİR

2- Yenileme Eğitimi Kurslarımız;
Yenileme Eğitimi Silahlı veya Silahsız  Kurs kayıtlarımız devam etmektedir.
       Yeni kayıtlarımız için Kursumuz 09-19 TEMMUZ  2024  tarihleri arasında  hafta içi her gün 16:30-22:00 saatleri  arasında  olacaktır. 

Bu kurs dönemine kimlik geçerlilik süresi dolanlar ile kimlik geçerlikik süresi 09 TEMMUZ   2025  tarihine kadar  olanlar kayıt olabilir. Kimlik geçerlilik tarihi devam edenlerin kalan süreleri silinmez. Mevcut kimlik kartı geçerlilik süresi üzerine 5 yıl eklenerek  elde edilen tarih yeni sertifika/Kimlik geçerlilik süresi olarak düzenlenecektir. 
Bu guruplara dahil olmak için kayıtta istenilen evraklarınızı bir an önce tamamlamanızı önemle hatırlatırız.
3Eğitim kurumumuz her gün saat.09:00-18:00  saatleri arasında açıktır. Kayıt ve diğer işlemleriniz için başvurabilirsiniz. BU DÖNEM KURS ALANLAR 25 AĞUSTOS  2024 TARİHİNDE YAPILACAK SINAVA GİRECKTİR
4- KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:
TEMEL EĞİTİM İÇİN; 
1-Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Olur ibareli sağlık raporu
2-Diploma Fotokopisi
3-İkamet Belgesi
4- 4 Adet Fotoğraf (Biyometrik,Arka fon beyaz,en az 400 DPI çözünürlükte JPEG formatında Özgün boyutlarda; Erkekler için Sakalsız olacaktır. )
5- Nüfus cüzdan fotokopisi
YENİLEME EĞİTİMİ İÇİN; ( Yenileme kaydı  için sağlık raporuna gerek yoktur.)
1- Diploma fotokopisi
2- Nüfus cüdanı fotokopisi
3- Özel güvenlik Kimlik veya Sertifika fotokopisi
4- İkamet belgesi
5- 4 Adet Fotoğraf (Biyometrik,Arka fon beyaz,en az 400 DPI çözünürlükte JPEG formatında Özgün boyutlarda; Erkekler için Sakalsız olacaktır. )
          Varsa sorularınız için bizimle telefonla iletişim kurmanızı önemle hatırlatırz….
İltş.   0549 715 69 09 –   0252 214 03 51    (Çaldırın size dönelim)

ÖZEL GÜVENLİK OLMA ŞARTLARI
SİLAHSIZ  Özel Güvenlik Görevlisi Olma Şartları…
*18 Yaşını doldurmuş olmak.
*En az 8 Yıl Eğitim süreli  ilköğretim okulu veya 5+3 eğitim süreli orta okul  mezunu olmak.(5 yıl eğitim süreli ilkokul mezunu olanlar güvenlik olamaz)
*
Sağlık problemi olmamak. (Göz, Kulak burun boğaz, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri bölümlerinden sağlam olup, Kurs başlama tarihinden önce  SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK OLUR ibareli heyet raporu almak gerekir)
*Taksirli suçlar hariç, Sabıkası olmamak.
*Ders Süresi: 100 saat (16 Gün)
SİLAHLI  Özel Güvenlik Görevlisi Olma Şartları
*21 yaşını doldurmuş olmak.
*En az lise mezunu olmak.
*Sağlık problemi olmamak.(Göz, Kulak burun boğaz, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri bölümlerinden sağlam olup, Kurs başlama tarihinden önce SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK OLUR ibareli heyet raporu almak gerekir)
*Taksirli suçlar hariç, sabıkası olmamak.
*Ders Süresi: 120 Saat (18 Gün)

NOT:
İŞ BULMA VEYA İŞ GARANTİSİ VEREN HİÇ BİR EĞİTİM KURUMUNA KAYIT YAPTIRMAYINIZ. BU TÜR VAATLER YASAL OLARAK SUÇ OLUP,  TAMAMEN SİZİ DOLANDIRMAK VEYA KANDIRMA AMACIYLA YAPILMAKTADIR. DİKKATLİ OLUN… (iş bulma konusunda; Kamu kurumları eleman almayı iş kur üzerinden yapmak zorunda olup, açık iş ilanlarını takip ederek başvuru yapacaksınız, özel sektör için ise eleman arayan firmalara bizzat kendiniz başvuruda bulunacaksınız. Bu konuda  kurumumuza elaman  ihtiyacı bildiren kişi ve kurumların talepleri  kursiyerlerimize bildirilerek yardımcı olunmaktadır…)  
*  ÖDEME KOŞULLARINI KENDİNİZ BELİRLEYİN…
*  KURS SÜRESİNCE TÜM KURSİYERLERE ÜCRETSİZ, SINIRSIZ ÇAY VE KAHVE SERVİSİ YAPILMAKTADIR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.