“MUĞLA CAN ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU” İLETİŞİM: 0505 484 24 77 – 0549 715 69 09

KURS KAYITLARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR……
Covid-19 Virüs salgını nedeniyle ara verilen özel güvenlik eğitimlerine başlamış durumdayız. Sınıf ortamında gerekli tedbirler alınmakdadır. Sosyal mesafe nedeniyle; Sınıf kapasitesinin   yüzde otuzu mevcutla ders verilmektedir. Günlük Ateş ölçümü, Hes kodu kontrolü, Maske kullanımı  hasasiyetle takip edilmektedir.
1-Temel Eğitim Kurslarımız;
Temel Eğitim Silahlı veya Silahsız  Kurs kayıtlarımız devam etmektedir.                                  Mevcut kayıtlı öğrencilerimizin  kursu 11-29 Ocak 2021 Tarihleri arasında hafta içi her gün 09:00-16:00 arasında verilecektir.
Sınav tarihi 20/02/2021 Saat: 10:00’dır.

    Kayıtlırımız devam etmektedir.  Yeni kayıtlarımız için kursumuz Şubat 2021 ayı içinde verilecektir.    Kurslarımız hafta içi her gün 09:00-16:00 arasında olup, Kurs süresi 18 gündür.
Bu guruplara dahil olmak için kayıtta istenilen evraklarınızı bir an önce  tamamlayarak kursa başvurmanızı önemle hatırlatırız. Sağlık raporunu 182′den  sağlık kurulu adına randevu alarak kurs başlama tarihinden önce alıp,  kursa teslim etmeniz gerekmekteri. Randevular bir hafta on gün sonrasına veriliyor. onun için biran önce randevu alarak, rapor almanızı önemle tavsiye ederiz…

2- Yenileme Eğitimi Kurslarımız;
Yenileme Eğitimi Silahlı veya Silahsız  kayıtlı kursiyerlerimizin dersleri 14-29 Ocak günleri hafta içi her gün saat: 16:00-20:00 saatleri arasında verilecektir. Sınav tarihi 20/02/2020 Saat:10:00’dır.

Kurs kayıtlarımız devam etmektedir. Yeni kayıtlarımız için Kursumuz Şubat 2021 ayı içinde açılacaktır.  Kursu bitirenler  2021 yılı ikinci  sınavına katılacaklardır.  Kurslarımız  hafta içi her gün 16:20-20:20 saatleri  arasında  olacaktır.
Bu kurs dönemine kimlik geçerlilik süresi 01/2/2022 tarihine kadar  olanlar kayıt olabilir.
Bu guruplara dahil olmak için kayıtta istenilen evraklarınızı bir an önce tamamlamanızı önemle hatırlatırız.
3Eğitim kurumumuz her gün saat.09:00-18:00  saatleri arasında açıktır. Kayıt ve diğer işlemleriniz için başvurabilirsiniz.
4- KAYIT İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR:
TEMEL EĞİTİM İÇİN; 
1-Silahlı/Silahsız Özel Güvenlik Görevlisi Olur ibareli sağlık raporu
2-Diploma Fotokopisi
3-İkamet Belgesi
4- 4 Adet Fotoğraf (Biyometrik,Arka fon beyaz,en az 400 DPI çözünürlükte JPEG formatında Özgün boyutlarda; Erkekler için Sakalsız olacaktır. )
5- Nüfus cüzdan fotokopisi
YENİLEME EĞİTİMİ İÇİN;
1- Diploma fotokopisi
2- Nüfus cüdanı fotokopisi
3- Özel güvenlik Kimlik veya Sertifika fotokopisi
4- İkamet belgesi
5- 4 Adet Fotoğraf (Biyometrik,Arka fon beyaz,en az 400 DPI çözünürlükte JPEG formatında Özgün boyutlarda; Erkekler için Sakalsız olacaktır. )
          Varsa sorularınız için bizimle telefonla iletişim kurmanızı önemle hatırlatırz….
İltş.  Hamit Esmeray 0505 484 24 77    –   0549 715 69 09 (Çaldırın size dönelim)

ÖZEL GÜVENLİK OLMA ŞARTLARI
SİLAHSIZ  Özel Güvenlik Görevlisi Olma Şartları…
*18 Yaşını doldurmuş olmak.
*En az 8 Yıl Eğitim süreli  ilköğretim okulu (Orta okul) mezunu olmak.(5 yıl eğitim süreli ilkokul mezunu olanlar güvenlik olamaz)
*
Sağlık problemi olmamak. (Göz, Kulak burun boğaz, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri bölümlerinden sağlam olup, Kurs başlama tarihinden önce  SİLAHSIZ ÖZEL GÜVENLİK OLUR ibareli heyet raporu almak gerekir)
*Taksirli suçlar hariç, Sabıkası olmamak.
*Ders Süresi: 100 saat (16 Gün)
SİLAHLI  Özel Güvenlik Görevlisi Olma Şartları
*21 yaşını doldurmuş olmak.
*En az lise mezunu olmak.
*Sağlık problemi olmamak.(Göz, Kulak burun boğaz, Ortopedi, Nöroloji, Psikiyatri bölümlerinden sağlam olup, Kurs başlama tarihinden önce SİLAHLI ÖZEL GÜVENLİK OLUR ibareli heyet raporu almak gerekir)
*Taksirli suçlar hariç, sabıkası olmamak.
*Ders Süresi: 120 Saat (18 Gün)

NOT:
İŞ BULMA VEYA İŞ GARANTİSİ VEREN HİÇ BİR EĞİTİM KURUMUNA KAYIT YAPTIRMAYINIZ. BU TÜR VAATLER YASAL OLARAK SUÇ OLUP,  TAMAMEN SİZİ DOLANDIRMAK VEYA KANDIRMA AMACIYLA YAPILMAKTADIR. DİKKATLİ OLUN… (iş bulma konusunda; Kamu kurumları eleman almayı iş kur üzerinden yapmak zorunda olup, açık iş ilanlarını takip ederek başvuru yapacaksınız, özel sektör için ise eleman arayan firmalara bizzat kendiniz başvuruda bulunacaksınız. Bu konuda  kurumumuza elaman  ihtiyacı bildiren kişi ve kurumların talepleri  kursiyerlerimize bildirilerek yardımcı olunmaktadır…)  
*  TÜM KURSLARIMIZ, ŞEHİT VE GAZİ  ÇOCUKLARINA ÜCRETSİZDİR…
*  ÖDEME KOŞULLARINI KENDİNİZ BELİRLEYİN…
*  KURS SÜRESİNCE TÜM KURSİYERLERE ÜCRETSİZ, SINIRSIZ ÇAY VE KAHVE SERVİSİ YAPILMAKTADIR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.